Vyberte stránku

Jsem tu opět. Tentokrát Vám přináším pár nových obrázků z finální verze 3D modelu a informace o „nových“ epizodách SGU.

Hotový 3D model je rozkouskován na jednotlivé díly do cca 22 “kusů”, souborů. Pro lepší pohled a představu jsem hlavní části dal do jediného souboru a udělal pár screenshotů. Zároveň jsem části viditelně rozdělil od sebe, aby bylo patrné, že model není v celku a abyste měli představu, na kolik kusů je zhruba rozdělen. Všechny detaily jsem ale nevložil, protože by to ani moje mašinka nezvládla ukočírovat. Budu vděčný za jakékoliv komentáře či připomínky.

Destiny 3D model Destiny 3D model Destiny 3D model Destiny 3D model

Teď k SGU. Nedávno jsem objevil stránku s virtuálními epizodami SGU – třetí sezóny. Ty jsou napsány v podobě scénáře a příběh pokračuje 3 roky po poslední epizodě. Tedy přesně tak dlouho, jak původně odhadovali. Podařilo se mi stáhnout 8 epizod a dočíst se do poloviny páté. Příběh je dost zajímavý, i když se v některých chvílích ubírá cestou, kterou by se na obrazovce určitě neubíral. A to může trochu zklamat. Na druhou stranu, pořád lepší než nic 🙂

Nechci prozradit zápletky těchto fiktivních epizod, ale pokud by o ně někdo měl zájem, rád vám je poskytnu. Jsou ale v angličtině a tak bohužel ne všichni si budou moct počíst. Přeložil bych je sám, kdybych nato měl čas, ale bohužel ho teď moc nemám. Neodpustím si ale tuhle vtipnou ukázku z 3×05:


ELI
(Ct’d)
I hate to sound all Star Trek, but..I think she’s hailing us.

YOUNG
Onscreen